Dul kadınlarla arkadaşlık kurun

Yalnızlık kaderimiz değildir asla. Yalnızlığı biz kendi kendimize yaratıyoruz. Hiç uğraş vermeden bir yerlere gelmek, birilerini bulmak elbette imkânsızdır. Biraz üstüne giderseniz yalnızlığınızın nelere yelken açabilirsiniz. Yalnızlık biz insanoğluna mahsus bir şey değildir. Biz yalnız kalamayız. Yalnız kaldığımız zaman belli bir müddet sonra kafayı yeriz, evdeki duvarlarla konuşmaya başlarız. Konuşmaya, sevmeye sevilmeye hepimizin ihtiyacı vardır elbette ki.Dul kadınlarla arkadaşlık kurun
Özellikle biz erkekler yalnız kalmaya asla dayanamayız. 60 yaşına gelsek ve eşimiz aramızdan ayrılsa biz hemen birilerini bulmaya çalışırız. Çünkü yalnız yaşamaya alışkın bireyler değilizdir. Yalnızlıktan kast ettiğim şey nedir? Konuşacak biri derken sürekli erkek ortamına mı girmeliyiz. Tabii ki hayır. Sürekli erkek ortamı da belli bir süre sonra kasar. Hayatımızda bir kadının olmasını isteriz. Dul kadınlarla arkadaşlık kurun Ona güzel sözler söylemek, ona çiçekler almak, uğruna bir şeylerimizi feda etmek, ondan olumlu tepkiler almak isteriz. Onunla gülüp onunla ağlamak isteriz. Bu duyguları yaşamak gerçekten oldukça önemlidir. Peki, aradığımız kızı bulmak için ne yaparız. Sosyal ortamlara katılacak cesareti her zaman bulamayabiliriz. Bu yüzden özellikle olgun bayan arayan olgun beyler için dul kadınlar siteleri açılmıştır.
Dul olmak, dul kalmak, boşanmak genelde kötü bir tabir olarak algılanır. Genelde dul adınlar azgın olur gibi ifadeler vardır. Elbette aralarında kendini ateşli hissedenler vardır. Dul kadınlarla arkadaşlık kurun Ama aradığı sadece sex olmayan kadınlar da vardır. Dul kadınlar siteleri gezildiği zaman görülecektir ki amacı sadece sohbet etmek olan, karşısındakine kendisini iyi hissettirecek cümleler kuran bayanlar da bulunmaktadır.
Dul bayanların özellikle en büyük sıkıntısı rahat rahat sohbet edememektir. Çünkü etraflarında hep onları izleyen gözler vardır. Sürekli bir mahalle baskısı yaşarlar. Sanki ömür boyu onların ellerine erkek eli değmemeli. İşte bu bayanlar dul kadınların girdiği siteler aracılığıyla kendilerine yeni arkadaşlar buluyorlar.
Oldukça gelişmiş olan interneti amaçları doğrultusunda kullanmaktadırlar. Erkekler de arama motoruna dul kadınlar sitesi yazdıkları zaman bu iki kutup birbirini mıknatıs gibi çekmekte ve bu sitelerde birbirlerini bulmaktadırlar. Tabii bu sitelerin en büyük sıkıntısı aradığın kişiyi hemen bulamamak. Bunu giderecek en önemli şey ise sabırlı olmaktır. Sabırlı olunmadığı takdirde bu sitelerde başarısızlığa ulaşma oranı oldukça yüksektir.
2000 li yıllardan sonra internetin hızla yayılması ve internette çokça zaman geçiren kişiler dul kadın bulabileceğim arkadaşlık siteleri aramasını oldukça fazla yapmışlardır. Bunun farkında olan şirketler de bu sitelerin sayısını artırmıştır. İnternette sohbet etmenin avantajları oldukça fazladır. Bir kere sorumluluk yoktur başlarda. Kendini özgürce tanıtabilirsin, çok özel kimlik bilgilerini vermeden istediğin her şeyi anlatabilirsin. Bir avantajı da yüz yüze konuşurken sıkıntı yaşayan insanlar içindir.
Sanal ortamda konuşmak hem keyif verici hem de rahatlatıcıdır. Karşındaki insan senin gerçek kimliğini bilmediği için henüz istediğin sırları paylaşabilirsin. Tabii burada en önemli nokta güven vermektir. Güven verilmediği takdirde konuşma anında son bulacaktır. Son bulmaktan bahsederken internette konuşmanın diğer avantajı da budur. Konuşmayı istediğin anda sonlandırırsın ve karşındaki kişi senin izini asla süremez.
Dul kadın bulunacak siteler dışında bir de canlı sohbet numaraları vardır. Canlı sohbet hatları 18 yaşından büyük herkesin sohbet edebileceği numaralardır. Ülkemizde de sık sık kullanılmaktadır. Bu numaralardan güvenli olan numaralar özellikle 0031’ li hatlar, 0044’ lü hatlar, 00372’ li hatlar, 00355’ li hatlar aradığımız kadınların olduğu numaralardır. Dul bayanlar da bu telefonların ucunda sizleri bekliyor olacaktır. Bu kadınların tek bir amacı vardır. Arayan kişiye özel ve sıcak dakikalar yaşatmak.
Bunun dışında o kişiye sırdaş olabilmektir. Bu hatları arayan insanlar, korkmadan tüm cesaretlerini toplayarak bu numaraları aramalıdırlar. Göreceksiniz ki gerçek hayatta bulamadığınız ilgi ve alakayı buradaki dul bayanlardan ve genç sarışın bayanlardan göreceksiniz. Yalnızlığın bir süreliğine son bulacak. Acaba konuştuklarım çevreye yayılır mı telefon faturalarımda özel numaraları aradığım belli olur mu diye korkmanıza da gerek yok. Çünkü bu numaralar yurt dışını arıyormuşsunuz gibidir. Bu hatlar kiralanmaktadır ve tek amacı dul ve sexi bayanları telefonun ucundaki erkeğiyle buluşturmaktır. Bu numaraları çekinmeden, güvenilir bir şekilde arayabilirsiniz. Arayacağınızı bulacağınızdan hiçbir şüphem yok.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>